Polskie Party™[PP]® - Forum [BYŁEGO] serwera.

Uwaga, nadajemy komunikat. Jeżeli ktokolwiek 2013 jeszcze tutaj żyje, jeżeli ktokolwiek jeszcze oddycha i pamięta stare czasy... GG: 12510071 ~Fuler - jedyny? ocalały

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-01-08 21:06:29

$$$MagMagik_1$$$

http://img841.imageshack.us/img841/7965/73771853.png

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 16
Punktów :   

ODBANUJCIE !!!

Witam, dzisiaj gralem normalnie jak co dzien, na /rpg uzylem AB zeby przemiescic sie na komin=dostalem natychmiast kicka od driftera. Nastepnie wbijam na serwa i pisze dla zartow "z kad wiedziales ze mam AB? xD" i zanim otrzymalem odpowiedz juz mialem bana, ale od kogo?-oczywiscie ze od HUSKYEGO. Ten koles jest jakis powalony-z wszystkich adminow nienawidze najbardziej. Niedawno byla sprawa moja z odbanowaniem bo husky dawal bany jak popadnie Niemwiem za co sie namnie uwzial. Wtedy gdy wszedlem na serwa po kicku to na serio nie mialem AB bo widzialem ze drifter jest.Tak wiec naprawde niewiem za co dostalem bana prawdopodobnie za jego "widzi mi sie"... i jeszcze jedno-mialem za duzo expa zeby ryzykowac drugi raz z AB
                                                                                                                                                           moj nick to: [PP]$$$MagMagik_1$$$
                                                                                                                                                           Proszę o jak najszybsze możliwe odbanowanie mnie.

                           SPRAWA ZALATWIONA.DO ZAKNIECIA

//Zamykam.
Fuler.

Ostatnio edytowany przez $$$MagMagik_1$$$ (2011-01-08 22:10:20)


...Bo JA jestem Bogiem, uświadom to sobie, słyszysz słowa od których włos jeży się na głowie...
                                                                          ||| PFK ForEver |||

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl